Zanim wybierzemy kurs odpowiedni dla Ciebie, chcielibyśmy Cię poznać i sprawdzić Twoje aktualne kompetencje językowe. Jeśli jesteś osobą w wieku 13+, rozwiąż test na naszej stronie internetowej, a Biuro Obsługi Studenta skontaktuje się z Tobą i umówi na kilkunastominutową rozmowę z metodykiem. Po rozmowie wspólnie wybierzemy odpowiedni kurs. Osoby poniżej 13 roku życia, kwalifikujemy do grup jedynie na podstawie rozmowy z metodykiem. Zadzwoń: 85 742 80 77.

Nie. Jeśli po rozwiązaniu testu i spotkaniu z metodykiem nasza propozycja z jakichś względów nie spotka się z Twoimi oczekiwaniami – możesz zrezygnować bez jakichkolwiek opłat.

Na nowego ucznia Homeschool patrzymy docelowo jak na użytkownika języka na poziomie C1, i aby dojść do tego celu razem, korzystamy w różnych metod i technik. Częścią wspólną każdego kursu jest nauka komunikowania się: uzupełniamy lukę powstałą w edukacji publicznej. Dzieci do 10 roku życia uczymy angażującymi i komunikatywnymi metodami Teddy Eddie i Savvy Ed. Dzieci starsze, młodzież i dorośli poznają język angielski w korelacji z Ramowym Opisem Kształcenia Językowego i egzaminami Cambridge, gdzie mimo, że priorytetem nadal jest komunikacja, to dużo uwagi poświęcamy na rozwijanie sprawności pisania, czytania oraz techniki egzaminacyjne.

Zdecydowana większość naszych grup korzysta z podręczników. Traktujemy je jako jedno z narzędzi niezbędnych w procesie nauczania grupowego. Kursy indywidualne z kolei, prowadzimy w większości bez podręczników.

Podstawową różnicą jest to, że zajęcia indywidualne możesz rozpocząć w każdej chwili, a zajęcia grupowe prowadzone są rytmem roku szkolnego, czyli od października do czerwca. Zarówno kursy grupowe jak i indywidualne podlegają jednakowej kontroli jakości nauczania.

Cena kursu jest uzależniona od rodzaju kursu, aktualnej promocji, przysługujących zniżek oraz momentu zapisu.
Osoby zapisujące się w trakcie trwania kursu zapłacą tylko za tyle godzin kursu, ile pozostało do końca roku szkolnego, a nie za cały rok. Osoby zapisujące się na zajęcia indywidualne opłacając większy pakiet lekcji z góry, również otrzymują specjalne zniżki.
W związku z tak licznymi czynnikami wpływającymi na wysokość ceny – najlepiej spytać o nią dzwoniąc do biura 857428077

W Homeschool umowę podpisujemy na cały kurs. Jednak w trakcie kursu istnieje możliwość rozwiązania umowy w dowolnym momencie. Umowa jasno określa zasady rezygnacji z kursu. Dlatego jeśli nie masz pewności czy będziesz w stanie uczęszczać do końca – zapoznaj się dokładnie z naszą umową podczas wizyty w Homeschool. A jeśli będziesz miał dodatkowe pytania – Biuro Obsługi Studenta na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości tak, abyś poczuł się spokojny podpisując z nami umowę.

W Homeschool zawsze kontaktujemy się z naszymi uczniami (lub rodzicami), jeśli nieobecność przedłuży się więcej niż sporadyczny jeden raz. Robimy tak z troski o Twój rozwój językowy i zawsze przekazujemy Ci informację, że wszelkie materiały z opuszczonych zajęć czekają na Ciebie, a nauczyciel jest dostępny przed zajęciami. Zachęcamy także do zajrzenia do dziennika on-line gdzie zawsze znajdziesz świeże informacje na temat swoich zajęć.

Oczywiście! Przy zapisie na kurs grupowy umowę podpisujemy na cały rok szkolny. Jednak w trakcie kursu istnieje możliwość rozwiązania umowy w dowolnym momencie.
Umowa jasno określa zasady rezygnacji z kursu. Dlatego jeśli nie masz pewności czy będziesz w stanie uczęszczać do końca – zapoznaj się dokładnie z naszą umową podczas wizyty w Homeschool. A jeśli będziesz miał dodatkowe pytania – Biuro Obsługi Studenta na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości tak, abyś poczuł się spokojny podpisując z nami umowę.

Koncentrujemy się na języku angielskim, ponieważ sami posługujemy się tym językiem od urodzenia i uczymy go już ponad 25 lat. Natomiast swoim klientom oferujemy także możliwość nauki języka hiszpańskiego na zajęciach indywidualnych.

Oczywiście. Do Twojej dyspozycji jest cały hol w sekretariacie szkoły oraz bezpłatne Wi-Fi.

Gdzie:

Homeschool znajduje się w centralnej części dużego budynku usługowo mieszkalnego (wejście bezpośrednio z deptaku) przy ulicy Żelaznej 9. Budynek mieści się pomiędzy ulicami: Legionowa i Waszyngtona. Dojazd do Homeschool jest możliwy od obu ulic. Wejście do szkoły poznasz po naszej czerwonej bookietce, która służy lokalnej społeczności do wymiany książek.

Parkowanie:

Wjeżdżając od ulicy Legionowej samochód zaparkujesz na dużym bezpłatnym parkingu przy Kościele p.w. Św. Anny. Wjeżdżając od ulicy Waszyngtona możesz zaparkować przy cukierni „Kryszeń” (parking płatny), która mieści się u szczytu naszego budynku.