Homeschool. Since 2002.

Jesteśmy jedną z największych i najstarszych szkół językowych w Białymstoku, prowadzoną niezmiennie przez tych samych właścicieli z 20-30 letnim doświadczeniem w nauczaniu i metodyce.

Przez cały czas skutecznie realizujemy swoją misję, oferując najwyższej jakości nauczanie dedykowane osobom w każdym wieku.

Przez cały czas skutecznie realizujemy swoją misję, oferując najwyższej jakości nauczanie dedykowane osobom w każdym wieku. Poprzez nieustanne podnoszenie kwalifikacji kadry nauczycielskiej, pozyskane akredytacje i znaki jakości oraz nieszablonowe działania edukacyjne, społeczne i marketingowe, wyznaczamy standardy dla innych szkół językowych w mieście.

 • Misja

  Edukować. Wychowywać. Wyzwalać myślenie. Promować wiedzę. Pomagać potrzebującym.

 • Wartości

  Jakość. Inspiracja. Kreatywność. Twórczość. DIY. Energia. Wrażliwość.

 • Wizja

  Być drugim domem dla ludzi w każdym wieku.

 • 2007

  Płacimy za testy

  Od 2007 roku każdy student Homeschool piszący test semstralny (dwa razy do roku) ma realną szanse na finasowe wsparcie instytucji charytwatywnej lub osoby prywatnej. To od wyniku testów naszych studentów zależy wysokość udzielonego wsparcia. Akcja "Płacimy za testy" motywuje do uzsykania jak najlepszego wyniku nie tylko dla siebie. Homeschool dwa razy do roku dzieli się swoimi zyskami ze światowymi, krajowymi i lokalnymi organizacjami oraz osobami prywatnymi, potrzebującymi pomocy. Jesteśmy dumni ze swojej autorskiej akcji pomocy.

  Bookietka

  "Weź ksiązkę i zostaw książkę" - ta prosta dewiza towarzyszy nam niepirzerwanie od 2012 roku i na stałe wpisała się w otoczenie zewnętrzne Hoomeschool. To w tym miejscu białostoczanie zostawiają niepotrzebne im książki i to tu zaglądają po książki, których jeszcze nie czytali. Jesteśmy dumni, że mamy swój udział w integracji czytających białostoczan.

 • 2012

  Wielki Test Języka Angielskiego

  W latach 2012, 2013, 2014 zorganizowaliśmy największe edukacyjne wydarzenie w Polsce. Jako lokalna szkoła językowa, przeprowadziliśmy wielkie pisanie testów w ponad 100 miastach, dając możliwość bezłatnego sprawdzenia poziomiu znajomości języka angielskiego kilkudziesięciu tysiącom mieszkańców Polski. Wielki Test Języka Angielskiego to TA dla edukacji, bez względu na zasobność portfela i miejsce zamieszkania.

 • 2014

  Homeschool Run

  Od 2014 roku jesteśmy sponsorem tytularnym największego biegu dziecięcego na Podlasiu - Homeschool Run. Zachęcamy młodszych do udziału w tym sporcie, według prostej dewizy: "masz umysł- możesz się uczyć, masz ciało - możesz się ruszać". Zgodnie z naszymi wartościami dbałość o umysł musi zawsze iść w parze z dbałościa o ciało. Jesteśmy dumni z tego, że co roku na stacie Homeschool Run staje coraz więcej młodych biegaczy, a naszym marzeniem jest, aby każdy uczeń Homeschool chociaż raz wziął udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.